Hallernes Timeplan Hverdage

Daglig udlejning sæson 2005/2006

Fra og med uge 35, 2005 til og med uge 13, 2006.

(Før og efter denne periode: Ring eller skriv for nærmere information)

Al information vedrørende hold, træningstider, trænere, bestyrelse og meget mere i enkelte afdelinger i EGIF (fodbold, håndbold, gymnastik, badminton, svømning, tennis & rugby) findes på www.egif.dk.

Hal 1

Tid Man Tir Ons Tor Fre Lør Søn
08.00 - 09.00 E.C. - 4.ab E.C. - 8.ab 10. E.C. - 6.a
L.S.  - 6.b
E.C. - 8.cd FOD  
09.00 - 10.00 E.C. - 4.ab E.C. - 8.ab 10. E.C. - 6.a
L.S.  - 6.b
E.C. - 8.cd FOD  
10.00 - 11.00 E.C. - 3.ab  E.C. - 1.a 10. E.C. - 6.b
L.S.  - 6.a
E.C. - 7. FOD  
11.00 - 12.00 E.C. - 3.ab  E.C. - 1.a 10. E.C. - 6.b
L.S.  - 6.a
E.C. - 7. FOD  
12.00 - 13.00       E.C. - 7.bd E.C. - 5.ab FOD  
13.00 - 14.00  E.C. - 9.ab E.C. - 7.ac E.C. - 9.cd E.C. - 7.bd E.C. - 5.ab FOD  
14.00 - 15.00  E.C. - 9.ab E.C. - 7.ac E.C. - 9.cd     BA  
15.00 - 16.00 FOD TE FOD BA  
16.00 - 17.00 FOD FOD BA  
17.00 - 18.00 FOD FOD BA  
18.00 - 19.00 FOD FOD BA  
19.00 - 20.00 FOD    
20.00 - 21.00 FOD    
21.00 - 22.00 FOD    
22.00 - 23.00 FOD    

(signaturforklaring nederst på siden)

Hal 2

Tid Man Tir Ons Tor Fre Lør Søn
08.00 - 09.00 E.C. - 4.ab E.C. - 8.ab 10. E.C. - 6.a
L.S.  - 6.b
E.C. - 8.cd FOD  
09.00 - 10.00 E.C. - 4.ab E.C. - 8.ab 10. E.C. - 6.a
L.S.  - 6.b
E.C. - 8.cd FOD  
10.00 - 11.00 E.C. - 3.ab AKT 10. E.C. - 6.b
L.S.  - 6.a
E.C. - 2.b FOD  
11.00 - 12.00 E.C. - 3.ab AKT 10. E.C. - 6.b
L.S.  - 6.a
E.C. - 2.b FOD  
12.00 - 13.00       E.C. - 7.bd E.C. - 5.ab FOD  
13.00 - 14.00  E.C. - 9.ab E.C. - 7.ac E.C. - 9.cd E.C. - 7.bd E.C. - 5.ab FOD  
14.00 - 15.00  E.C. - 9.ab E.C. - 7.ac E.C. - 9.cd     BA  
15.00 - 16.00 FOD BA FOD BA FOD BA  
16.00 - 17.00 FOD BA FOD BA FOD BA  
17.00 - 18.00 FOD BA FOD BA FOD BA  
18.00 - 19.00 FOD BA GY BA FOD BA  
19.00 - 20.00 GY BA GY BA FOD    
20.00 - 21.00 FOD BA BA BA FOD    
21.00 - 22.00 FOD BA BA BA FOD    
22.00 - 23.00 FOD BA BA BA FOD    

(signaturforklaring nederst på siden)

Hal 3

Tid Man Tir Ons Tor Fre Lør Søn
08.00 - 09.00   E.C - 2.a 10. E.C - 0.a      
09.00 - 10.00 08.45-09.45
GY
E.C. - 2.a 10. E.C. - 0.a      
10.00 - 11.00 09.45-10.45
GY
AKT 10. E.C - 0.b      
11.00 - 12.00 10.45-11.45
GY
  10. E.C. - 0.b      
12.00 - 13.00         RS     
13.00 - 14.00       RS    
14.00 - 15.00     BT
AKT
       
15.00 - 16.00    GY BT AKT   FOD    
GY
16.00 - 17.00 GY GY GY   FOD    
17.00 - 18.00 GY GY GY GY FOD    
18.00 - 19.00 GY GY GY GY FOD    
19.00 - 20.00 GY GY GY GY FOD    
20.00 - 21.00 GY GY GY GY      
21.00 - 22.00 GY            
22.00 - 23.00              

(signaturforklaring herunder)

Skoler
E.C. Erritsø Centralskole
L.S. Lyng Skole
10. 10. Klasse
R.S. Rudolf Steiner Skolen
Idrætsforeninger (EGIF)          
FOD Fodbold         www.egif.dk/fodbold
BA Badminton     www.egif-badminton.dk
GY. Gymnastik     www.egif.dk
TE Tennis           www.egif.dk/tennis
Håndbold       www.egif.dk/haandbold
Diverse
AKT Aktiv Tirsdag
BT Bordtennis (Aktiv Tirsdag)